PLATBA A DOPRAVA

DOPRAVA

Osobně

- osobní převzetí (po domluvě předem)

Doprava dodavatelem

- dovoz do místa zvoleného zákazníkem (po domluvě předem), cena se stanovuje individuální dohodou v závislosti na vzdálenosti, v rámci dovozu zboží lze zajistit i zapojení a zprovoznění v místě (např. v rámci servisu)

Doprava přepravcem

- pouze po domluvě předem lze zaslat zboží prostřednictvím České pošty

 

Cena dopravného a balného

- cena dopravného (včetně balného a doběrečného) na jednu objednávku: 150,- Kč s DPH

- cena dopravy dodavatelem se stanovuje individuální dohodou v závislosti na vzdálenosti

- osobní odběr: ZDARMA

 

PLATBA

- platba HOTOVĚ (platí se při osobním převzetí zboží, po domluvě předem)

- platba BANKOU (platí se předem na bankovní účet prodávajícího na základě faktury)

 

V případě platby bankou - předem se zboží expeduje až po připsání částky na účet. Po přijetí objednávky vystavíme doklad se všemi náležitostmi pro provedení bezhotovostního bankovního převodu. Tento doklad Vám odešleme po zpracování objednávky na emailovou adresu, která byla uvedena při objednávce zboží . Uvádějte tedy platnou emailovou adresu, aby Vám mohl být doklad doručen. Všechny námi odesílané doklady jsou opatřeny digitálním podpisem, který Vám garantuje hodnověrnost.

 

DŮLEŽITÉ 

V PŘÍPADĚ, ŽE JSTE ZVOLILI JAKO ZPŮSOB ÚHRADY PLATBU PŘEVODNÍM PŘÍKAZEM 

VŽDY VYČKEJTE NA ZASLÁNÍ PROFORMA FAKTURY EMAILEM 

V TÉTO FAKTUŘE JSOU UVEDENY VEŠKERÉ ÚDAJE PRO PLATBU

 

Dodací lhůta je obvykle následující pracovní den od předání zboží k expedici dodavatelem. V případě, že by dodávka zboží měla být v prodlení delší dobu než 7 dnů, kupující bude o této skutečnosti informován. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad a záruční list je přiložena k zásilce.

Běžná doba dodání zboží označeného skladem je 2-3 pracovní dny. V případě dohody o provedení zprovoznění zboží u zákazníka je termín dodání stanoven individuální dohodou.


ZBOŽÍ DODÁVÁME POUZE V RÁMCI ČR

+420 775 283 284

obchod@repasia.cz

 servis@repasia.cz

 www.repasia.cz

IČ: 71939032

DIČ: CZ8112153753